Rekonstrukce začína

V březnu roku 2020 jsme začali s rekonstrukcí ikonické budovy E Factory, která je známá svým sloupovým přízemím.

Publikováno

20. 7. 2021

alt text

V březnu roku 2020 jsme začali s rekonstrukcí ikonické budovy E Factory, která je známá svým sloupovým přízemím. Rekonstrukce si klade za cíl vytvoření multifunkční budovy s více než 27 000 m2, která nabídne obchodní a gastro jednotky v přízemí a také významné vylepšení ve veřejné sféře, včetně bezpečného a příjemného okolí.

Pragovka tak opět naplní svůj historický kontext a otevře dveře tisícům pracovních příležitostí, stejně jako velké škále nových možností přístupných širší komunitě, jejíž součástí se můžete stát i vy.

Naším cílem není jen revitalizace prostoru, ale i udržení a podpora stávající komunity a vytvoření prostředí vhodného pro všechny. To je také důvod, proč se zavazujeme k udržení unikání tvůrčí atmosféry a genia loci i po rekonstrukci.

Pragovka Art District vytváří business a design hotspot, nejnovější pražskou čtvrť s multifunkčním využitím, která bude poskytovat místo pro spolupráci, inovaci a formovat tak budoucnost Prahy. Výstavba na ploše o 22 hektarech poskytne promyšleně navržené kancelářské, maloobchodní a relaxační veřejné prostory s rozmanitým kulturním programem, který ročně čítá více než 200 akcí a výstav po celém areálu, v jehož srci se E Factory nachází. 

Pro více informací o tomto projektu navštivte webové stránky E Factory, stáhněte si brožuru nebo nás kontaktujte na leasing@e-factory.cz

Design & vizualizace vytvořilo studio TaK Architects.