Komerční Prostory

Hledáte zajímavé místo pro svůj projekt nebo firmu? Pragovka nabízí variabilní prostory, které lze přizpůsobit vašim potřebám.

K dispozici je řada komerčních prostor pro nejrůznější využití – od obchodních jednotek a míst pro gastro přes prostory pro sportovní a výcviková zařízení nebo kulturní akce až po sdílená pracovní místa a originální kanceláře vhodné jak pro startupy a začínající projekty, tak pro velké společnosti s potřebou dalšího růstu. Jakýkoli váš nápad u nás může najít prostor pro svou realizaci – díky individuálnímu přístupu a širokým možnostem společně připravíme ideální řešení právě pro vás.

Komercni prostory obrazek
Komercni prostory obrazek

EVENTOVÉ & FILMOVÉ PROSTORY

Rozsáhlý areál Pragovky poskytuje jak různorodé historické industriální budovy, tak i rozmanitá venkovní místa a prostranství s originální atmosférou.

Jedinečné industriální prostory a obrovské průmyslové haly nabízejí skvělé možnosti využití od komerčních eventů přes výstavy, trhy, charitativní či sportovní akce, koncerty, projekce, soukromé party až po foto shooting nebo velkou filmovou produkci. Výhodou lokací v Pragovce je také dostatek parkovacích míst a možnost vjezdu nákladních automobilů.

Komercni prostory obrazek
Komercni prostory obrazek

ATELIÉRY & GALERIE

S mnoha desítkami ateliérů v E Factory a Strojírně i s vlastními galeriemi je Pragovka výjimečným a současně ideálním tvůrčím prostředím.

Galerie a velké ateliéry v prostředí prvorepublikové továrny představují unikátní pracovní a výstavní prostory. Díky pozadí historických souvislostí a industriálnímu charakteru celé oblasti oslovují umělce i návštěvníky svou jedinečnou energií. Pronájmem některého ze soukromých i sdílených prostorů od 20 ㎡ máte i vy jedinečnou příležitost stát se součástí pulzující komunity tvůrců z nejrůznějších oblastí.

Komercni prostory obrazek
Komercni prostory obrazek