Pracujeme na E Factory

Zahajujeme rozsáhlé stavební práce v areálu Pragovky.

Publikováno

1. 5. 2022

Budova E Factory po přípravách přešla do první fáze rekonstrukce, která v celém rozsahu přinese více než 27 000m2 s galeriemi a ateliéry, prostory pro kulturní a sportovní akce nebo obchodní jednotky, kavárny a restaurace. Součástí této citlivé rekonstrukce je také vytvoření kancelářských prostor.

E Factory nabízí možnosti k pronájmu pro ty, kteří chtějí být obklopeni tím pravým industriálem. Pro všechny, kteří touží být součástí kreativní čtvrti a inspirativního prostředí pro práci i volný čas. Velkorysost prostorů nabízí řešení pro malé, střední i větší společnosti – k dispozici jsou tak prostory od 200m2 do tisíců m2. Objevte prostory nekonečných možností. Veškeré informace najdete přímo tady, rádi Vám ale zodpovíme dotazy na e-mailu.

Není se čeho bát! Pragovka i přes rekonstrukci funguje dál jako doposud. Je možné si zajít na kávu do Kafe Pragovka, na pivo do Permanentu, obdivovat výstavy v Pragovka Gallery a The White Room a uspořádat akci v eventových prostorách nebo si zajezdit v MaxSpace.

O všem důležitém se dozvíte na na instagramu E Factory, kde najdete fotky, zajímavosti i faktické informace. Sledujte a buďte v obraze, co se v areálu mění.