Prague City University v E Factory

Jsme rádi, že můžeme představit prvního nájemce, který bude součástí nově zrekonstruované E Factory. Své místo v Pragovce najde Prague City University.

Publikováno

31. 10. 2022

Prague City University je univerzita s dlouholetou tradicí, která v současné době nabízí britské a české vysokoškolské akreditované programy na čtyřech fakultách - Art & Design, Business, Media & IT a Education. Právě fakulta Art & Design je s Pragovkou spojena již po několik let. V současné době má PCU v areálu ateliéry pro studenty magisterského studia výtvarného umění a každoročně zde pořádá výstavu závěrečných prací studentů MA Future Design a MA Fine Art.

Těší nás, že ve spolupráci budeme pokračovat i nadále a PCU přesune všechny čtyři fakulty právě k nám. Pragovka Campus, jak bude své místo působení PCU nazývat, se stane místem vzdělání a inspirace nejen pro studenty.

Design & vizualizace budoucího prostoru Prague City University vytvořilo architektonické studio TaK Architects, které se včele s architektem Markem Tichým podílí na rekonstrukci celé budovy E Factory.