Q&A #2

Už podruhé jsme se vás na sociálních sítích ptali, co vás zajímá o Pragovce, rekonstrukci nebo třeba úplně jiném tématu zajímá.

Publikováno

1. 8. 2023

Výběr těch nejzajímavějších dotazů přinášíme i tady. Pokud by vás při čtení napadly další nezodpovězené dotazy, prosím, obraťte se na info@pragovka.com, náš Instagram nebo facebook, rádi vám vše zodpovíme. 

  • Jsou historické haly přístupné?

Do historických hal momentálně pouštíme především filmové a foto produkce, které si autentické prostory velmi oblíbily pro svá natáčení a focení. Veřejnosti jsou prozatím v rámci každodenního chodu uzavřeny. Na prohlídky návštěvníkům je otevíráme u různých příležitostí, jako je například Open House nebo Den Architektury. Pokud vás prohlídka areálu zajímá, sledujte náš web a sociální sítě, kde vždy dopředu o programu informujeme.

  • Kdo stojí za Pragovkou a E Factory?

Za projektem E Factory, potažmo za budováním celého art distriktu Pragovky, stojí společnost Mount Capital s. r. o. s více než padesátiletými zkušenostmi s provozováním a správou živých a vyhledávaných míst napříč komerční i kulturní sférou. Za běžným provozem a přeměnou Pragovky stojí celá řada lidí, kteří se podílí na každodenním chodu, rekonstrukci a budoucnosti.

  • Bude E Factory i po rekonstrukci otevřená pro lidi?

Samozřejmě! E Factory je otevřená pro veřejnost během rekonstrukce a bude i po jejím dokončení. Momentálně si u nás můžete dát kávu, prohlédnout si výstavu v galerii nebo jít na stand-up comedy show. Po rekonstrukci tomu nebude jinak.

E Factory nabídne své prostory pro bistra, kavárny, ale také kulturní, sportovní a vzdělávací subjekty nebo prodejny. U nás tak můžete strávit celý den, od ranní kávy přes odpolední pracovní meeting po večerní zábavu na jedné z kulturních akcí.