Factory Kafe otevírá!

Chybí vám skvělá káva ve Vysočanech? Máme pro vás dobrou zprávu. Ode dneška si budete moci znovu vychutnat skvělou kávu v autentickém industriálním prostředí Pragovky.

Publikováno

16. 10. 2023

Factory Kafe nabízí nejen skvělou kávu, ale také zajímavé drinky a něco dobrého k zakousnutí. Na mlýnku se bude střídat více druhů káv a také více dodavatelů, aby vám přinesli různorodé chutě a zážitky. Nenechte si ujít ani kulturní akce, které se budou v kavárně konat – chybět nebudou koncerty, komunitní akce a další události, které nesmíte zmeškat.

Název Factory Kafe není náhodný, je úzce spjatý s budovou E Factory. V současné době můžete za kávou, drinkem nebo něčím sladkým vyrazit do třetího křídla budovy E. Tady bude kavárna podávat svoji skvělou kávu po dobu několika měsíců a po skončení rekonstrukce se Factory Kafe přesune do prostředního křídla, blízko lobby budovy E.

Chcete zůstat v obraze a být informováni o dění ve Factory Kafe? Sledujte Instagram kavárny nebo sociální sítě Pragovky (FB a IG). Budeme vás pravidelně informovat o tom, co se v kavárně a v Pragovce chystá.

Factory Kafe je otevřené, těšíme se na Vás!