Performance Františka Dvořáka & Jiřího Habarty + GUFRAU

Pragovka Gallery vás 4. dubna od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální skupinové výstavě Heuristický Algoritmus.

Datum

4. 4. 2024

Čas

18:00

Prostor

Pragovka Gallery

Typ eventu

Performance

V rámci večera vystoupí se syntezátorovou performance František Dvořák s Jiřím Habartou (Květy, Ghost of You) a s krátkým setem umělecká skupina GUFRAU. Čeká nás také křest katalogu a komentovaná prohlídka. FRANTIŠEK DVOŘÁK & JIŘÍ HABARTA (Květy, Ghost of You) - DIALOGY S NEJISTOTOU

Syntezátorová performance reflektuje téma výstavy zaměřené na proces řešení problémů. Hudba se vyvíjí od nejistých tónů k momentům poznání, zrcadlící cestu od zmatku k jasnosti bez nabízení definitivních odpovědí. Performance slouží jako zvukový protějšek vizuálnímu umění, vybízející k reflexi a interpretaci. Vystoupí umělec František Dvořák a Jiří Habarta, baskytarista a klávesista z kapely Květy a Ghost of You.

GUFRAU je umělecká hudební skupina sídlící v Praze, který tvoří tři členové –⁠ H4GO, Kubmat a Moneyossel. Díky své vlastní kombinaci EDM, electra, jazzu, techna, a rapu jsou schopni produkovat svůj jedinečný zvuk.


18:00 doors
18:15 křest katalogu
18:30 komentovaná prohlídka výstavou Heuristický Algoritmus
19:00 performance FRANTIŠEK DVOŘÁK & JIŘÍ HABARTA + set Gufrau

Součástí večera bude také výstup rezidence Matěje Bočka.